Predaj pneumatík a diskov

Predaj pneumatík v našom ponímaní spočíva v individuálnom prístupe k zákazníkovi, kde pri osobnom stretnutí a dôkladnom preskúmaní predstav a potrieb zákazníka vám vypracujeme aktuálnu cenovú ponuku šitú na mieru.  Preto nás neváhajte kedykoľvek  kontaktovať.

Ponúkame  pneumatiky od rôznych výrobcov renomovaných  svetových značiek  Goodyear, Dunlop, Continental, Yokohama, Michelin, Pirelli od nákladných cez osobné, motocyklové  až po poľnohospodárske a industriálne.  Prevažne sa špecializujeme na predaj nákladných pneumatík,  protektorov a diskov ale nezabúdame ani na osobné a motocyklové pneumatiky.

Stále veľkej obľube u dopravcov sú protektory na nákladné automobily, ktoré veľmi dobre nahrádzajú nové pneumatiky a prinášajú úsporu financií. Jedna sa o protektory vyrábané za studena Bandag a Kraiburg, resp. protektory vyrábané teplou technológiu, ktoré sú identické ako nové pneumatiky. Rád by som dal do pozornosti teplé protektory od Goodyear, vyrábane pod označením Treadmax s identickým nielen dezénom ale aj kilometrickym výkonom a jazdnými vlastnosťami.

Disky nemeckej kvality pre osobné automobily značiek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, a pre nákladné značky HAYES LEMMERZ sú zárukou vysokej spoľahlivosti na cestách s TϋV Homologizáciou.

Predaj:

–          Osobných, SUV a ľahkých nákladných pneumatík

–          Nákladných pneumatíkpneuma.png

–          Protektorov

–          Poľnohospodárskych a priemyselných pneumatík

–          Pneumatík pre motocykle

–          Hliníkových diskov

–          Oceľových diskov

–          SUV/OFFROAD diskov

–           Nákladných diskov

 

Ponúkané značky pneumatík:

pne1

pne2

PNE3

PNE4

pne5